Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

BABA AKP DE OĞUL AKP YE MUHTİRA VERDİ

BABA AKP DE OĞUL AKP YE MUHTİRA VERDİ
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
199 views
25 Ocak 2014 - 13:32
Spread the love

AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Sinan Oğur’un oğlu da hükümete muhtıra verenler arasında yerini aldı. AKP’li yönetici olan baba Öğur oğlunun ültimatomuna ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Nabız.Politika

Yazar, gazeteci, akademisyen ve aktivite toplam 100 isim, cemaat gazetesi Zaman’dan ‘Yetti Artık! Yolsuzlukları da Ergenekoncuları da AK’lama’ çağrısı yaptı. Bu Listede Rize’den belediye başkan adayı olan Mehmet Bekaroğlu ile AKP Rize il yönetim kurulu üyesi olan Oğur’un oğlunun da ismi var.

Aralarında Prof. Dr Baskın Oran, eski Milletvekili Ufuk Uras, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) Başkan Yardımcısı Cemal Uşşak, Prof. Dr. Ferhat Kentel, eski Mazlum-Der Başkanı Ömer Faruk Gergerlioğlu, avukat Ergin Cinmen, gazeteci-yazar Cengiz Aktar, Türkiye Barış Meclisi üyesi Hakan Tahmaz ve yazar Roni Margulies’un da yer aldığı 100 kişi arasında en dikkat çeken isim ise eski ANAP  yöneticisi ve halen AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Sinan Oğur’un oğlu Genç Siviller’den Turgay Oğur’da var.

Turgay Öğur’un AKP’ye  “Yetti Artık! Yolsuzluğu da Ergenekoncuları da AK’lama” çağrısı sonrası AKP il yönetim kurulu üyesi olan babası Sinan Öğur,  oğlunun ültimatomda bulunmasına ne cevap vereceği merak konusu oldu.

 ültimatomda bu oğlu

Cemaate yakın yayın organlarında  “Yetti Artık! Yolsuzluğu da Ergenekoncuları da AK’lama” başlığıyla yayımlanan ültimatomda AK Parti hükümetine sert eleştirilerde bulunuluyor.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -