Kuzey Teve

Ayar “Yüzyıllar Boyunca Konuşulacak

Ayar “Yüzyıllar Boyunca Konuşulacak
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
163 views
22 Temmuz 2014 - 10:13
Spread the love

 Her gün farklı bir ilçede iftar programına katılan AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar Derepazarı ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı. Yoğun katılımın sağlandığı iftar programa İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatı üyeleri, belediye başkanları,  Çaykur genel müdür İmdat Sütlüoğlu, Derepazarı kaymakamı Tunahan Çil ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“Bu akşam bizleri bu denli görkemli ve kalabalık bir iftarda buluşturan ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. 10 Ağustos Türkiye cumhuriyeti için çok önemli bir tarih olacaktır. Yüzyıllar boyunca konuşulacak bir tarih olacaktır. Bunun önemini sizler biliyorsunuz. 10 Ağustosta inşallah Derepazarı’nın da Rize’miz ve tüm Türkiye’mizle beraber üzerine düşeni yapacağına inanıyorum.”

Sözlerine katılımcılara teşekkür ederek başlayan Yakup Samangül ise, “Birlik beraberlik ve huzur yemeği olarak ifade etmiş olduğumuz bu iftar soframıza teşrif etmenizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “ dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -