Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Aslankaya Bekaroğlunu Topa Tuttu

Aslankaya Bekaroğlunu Topa Tuttu
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
182 views
13 Mart 2014 - 8:09
Spread the love

CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, Saadet partisi Rize Belediye Başkan adayı Mehmet Bekaroğlu’na saydırarak, topa tuttu…

“Bekaroğlu’nun Beyni İle Kalbi Bir Atmıyor!”

CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya, Saadet partisi Rize Belediye Başkan adayı Mehmet Bekaroğlu’nu topa tuttu.

Bekaroğlu Demagoji Yapıyor!

Gazetecilerle sohbet toplantısı yapan Aslankaya, “ Ben Bekaroğlu’na sadece şunu soruyorum. Bir iktidar partisinin bile ömrü boyunca yapamadığı masrafı, Saadet partisi nasıl yapıyor Rize’de? Bu paranın alt yapısı nereden geliyor? Bunun kaynağı nedir? Ben bunun cevabını biliyorum. Kendisi, Sayın Bekaroğlu bunu bir açıklasın bakalım. Mehmet Bekaroğlu’nun Allah muhafaza Belediye Başkanı seçilmesi halinde çok büyük bir korku imparatoru Rize’de yaşatacaktır. Bekaroğlu çok demagoji yapıyor. Beyni ile kalbi, yüreği bir atmıyor. Çünkü, kendisi HES karşısı gösteriler yapıyor, kontenjanında ise HES inşaatı yapan bir ismi listeye alıyor. Eğer ben hes’lere karşı isem benim listede o işi yapan kişinin ne işi var? CHP İl meclis listesinde hiçbir şaibeye karışmayan pırıl pırıl insanlar var” dedi.

Mehmet Bekaroğlu’nun CHP ‘ye şirin gözükmesi bir projenin ürünü olduğunun altını çizen CHP Rize İl Başkanı Mehmet Aslankaya konuşmasına şöyle devem etti:

Bekaroğlu`nun Hedefi Başka!

“ HAS partiden ayrılıp AKP’ye geçen Numan Kurtuluşun hedefi Tayyip beyin koltuğuna oturmak vardır. Bekaroğlu’nun hesabı ise 2015 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Rize’den Hasan Karal’ın yerine meclise gitmek vardır” dedi.

 Mine Orhon: ” Siyasette Yüzüm Yeni”

CHP Rize Belediye Başkan adayı Mine Orhon ise 30 Mart yerel seçimlerinde Rizeli yurttaşların kendisine oy vermeleri için birçok neden olduğunu vurgulayarak şu ifadelere yer verdi:

“Birincisi, ben bir kadın olarak sizleri sevgi ile kucaklayacağım, bir kadının derdinden en iyi kadın anlar, kadın seçmenlerin çok büyük oranda bana oy vereceklerini bekliyorum. İkincisi ise inşaat mühendisiyim. Mesleki açıdan diğer adaylara bakıldığında en uygun vasıf bende diye düşünüyorum. Üçüncüsü, ben siyasette yeniyim, daha yüzüm eskimiş değil. Ben bir vaatte bulunmuşsam mutlaka yerine getiririm. Sonuncusu ise bunu fazla kullanmak istemiyorum ama ben, Ekrem Orhon’un yeğeninin eşiyim. Ekrem Orhon Rize’de en fazla hayır duası alan insan. Bir çok insan beni karşısına gördüğünde Ekrem Orhun’un hatırına bana oy vereceklerini söylediler” dedi.

Haber: Selim Denizalp

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -