Kuzey Teve

Ankara’da o karara polislerden tepki

Ankara’da o karara polislerden tepki
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
46 views
03 Ocak 2021 - 12:08
Spread the love

Valilik karar aldı bombalı saldırıların ardından artık başkentteki polisler 12/12 esasına göre çalışacak…

 Emniyet-Sen Genel Merkezi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Ankara’ya emniyet müdürü atanmamasına karşı açıklama yapıldı. Ayrıca polislere 12 saat mesai zorunluluğu getirilidiği de aynı hesaptan açıklandı.

Emniyet-Sen o paylaşımında, “Başkentimize, kaç aydır asaleten bir Emniyet Müdürü atanmamasını ne ile açıklayacaksınız” diye sordu. “Bu nasıl terörle mücadele. Bu nasıl etkinlik, bu nasıl azim, bu nasıl kararlılık” ifadeleri kullanılan paylaşımda şunlar aktarıldı:

“Şimdi vali ve emniyet müdürleri yine koltuk derdine düşüp polislerin çalışmasını 12/12, hatta 16/8, hatta ve hatta 18/6 sistemine çevirecekler. her zamanki gibi boş boş, duba gibi her yere dizecekler ve polisleri fizyolojik ve psikolojik olarak iyice bitirecekler. Ey hükümet, ey chp, ey mhp, ey vali, ey emniyet müdürü ! yok sokakları polislere zimmetleyeceklermiş de, yok bilmem ne de. bırakın bu faydasız işleri de, çağdaş uygulamalara bir bakın. hala daha dededen kalma yöntemlerde çare aramayı bırakın. adam gibi bir terörle mücadele kanunu çıkarın. terörü övücü en küçük bir söylemde bulunanı içeri tıkın. lafta değil, aklın hakim olduğu; etkin, kararlı bir terörle mücadele planları hazırlayın ve uygulayın.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -