Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

AKP’li 70 kişilik Grup Zafer parti Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayına saldırdı

AKP’li 70 kişilik Grup Zafer parti Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayına saldırdı
481 views
23 Mart 2024 - 16:31
Spread the love

AKP’li 70 kişilik Grup Zafer parti Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayına saldırdı

Gençağa KARAFAZLI

Zafer Partisi Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayı Gazeteci Sinem Demirgöz’e AKP’li 70 kişilik bir grubun saldırdığı öne sürüldü.  Saldırı sonrası Zafer partisi belediye başkan adayı Gazeteci Sinem Demirgöz uğradığı saldırı sonrası çalıştığı Karadeniz’de son nokta gazetesinin patronu Selim Şener tarafından işten kovuldu. Saldırı olayına “Demirgöz her zaman Yanındayız 70’i değil 70 bini gelsin biz buradayız Büyük lider ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi geldikleri gibi giderler” sözleriyle ilk tepki Zafer Partisi Rize kurucu il başkanı ve Rize belediye başkan adayı Gökhan Akyıldız’dan geldi.

“AKP’Lİ 70 KİŞİ SALDIRDI”

Zafer Partisi Rize kurucu il başkanı ve Rize belediye başkan adayı Gökhan Akyıldız saldırı olayı ile ilgili şu bilgileri aktardı; “Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayımız Sinem DEMİRGÖZ AK Partili 70 kişi tarafından saldırıya uğradı. Bilsinler ki Türk milliyetçileri yalnız değildir Rize teşkilatı olarak Trabzon teşkilatının ve Ortahisar belediye başkan adayımızın yanındayız, her şeyden önce bir kadına bile saldıracak kadar görgüsüz, korkak ve yandaş bu grubu şiddetle kınıyorum hepinize hodri meydan diyorum.”

“SENİN AĞABABALARINDAN DA KORKMUYORUZ”

Zafer Partisi Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayı Gazeteci Sinem Demirgöz saldırı sonrası çalıştığı gazetenin (Karadeniz’de son nokta)  patronu Selim Şener tarafından işinden kovulmasına da “senin ağa babalarından ambargolarınızdan korkmuyoruz” diye tepki gösteren Akyıldız , “Ayrıca gazete sahibi Selim Şener biz senin ağa babalarından ambargolarınızdan iftiralarınızdan saldırılarınızdan korkmadık yılmadık yıkılmadık medya sizin sokaklar bizim Türk logosu olan bir Şapkayı yere atacak kadar kin mi duyuyorsun Türklerden  bu vatanın bu milletin ekmeğini yiyip Türk logosu olan bir şapkayı yere atmanın bedelini zamanı geldiğinde Türk devleti sana ödetecek Genel başkanımız Prof. Dr. Sayın Ümit ÖZDAĞ’ ın dediğini gibi “o şapkayı başına takıp sana istiklal marşı söyleteceğiz” böyle bilesin.

Rize il teşkilatı ve Tüm Türk milliyetçileri olarak Sinem DEMİRGÖZ her zaman Yanındayız 70’i değil 70 bini gelsin biz buradayız Büyük lider ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi geldikleri gibi giderler”

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -