Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

AK Parti MKYK Üyesi Birinci çay üreticisinin fiyattan rahatsız olduğunu yeni öğrenmiş !

AK Parti MKYK Üyesi Birinci çay üreticisinin fiyattan rahatsız olduğunu yeni öğrenmiş !
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
172 views
18 Ekim 2021 - 11:07
Spread the love
AK Partili yöneticiler çay üreticileri ile dalga geçmeye devam ediyor. Hükümetin ÇAYKUR’da uyguladığı politikaları protesto eden çay üreticilerini “dışarıdan gelen marjinaller” diyerek eleştiren AK Parti Rize milletvekili Muhammet Avcı ve il başkanı İshak Alim’den sonra bu kez AK Parti MYK üyesi  Birinci’de çay sezonu bittikten sonra  yandaş TV olarak bilinen  Haber Türk’te katıldığı programda , Çay üreticisinin ÇAYKUR ve özel sektör arasında oluşan fiyat farkından rahatsız olduğunu açıkladı.

“YAŞ ÇAY ÜRETİCİSİ FİYAT FARKINDAN RAHATSIZ”

Geçen ay memleketi Rize’ye gittiğini ve burada çay üreticilerini dinlediğini söyleyen AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci “Yaş çay üreticisi çay parasında alt sınır istiyor. Çaykur çiftçinin belli bir çayını alıyor. Üretici özel sektöre de satmak zorunda kalıyor. Orada ciddi bir fiyat farkı var. Çay üreticisi bundan rahatsız.”  dedi.

“AK PARTİMİZİN OY ORANI % 41 – 42 BANDINDA”

Pandemi sürecinin ülke ekonomisinide sarstığını belirten Birinci buna rağmen Partinsin anketlerde birinci parti olduğunu iddia ederek ;

Covidin kör karanlık sürecinde düşünün ki turizm gelirleri kesilmiş, esnaf sanatkârların hepsi kapalı, milletimiz adeta evini tıkılmış vaziyette. Dolayısıyla milletimizin can sıkkınlığının iktidara yöneltilmesi normal. Anketlerde partimizin oy oranının % 41 olması doğrudur, sahayı yansıtır.” 

“OTOBANLARDAN HALKIMIZ MEMNUN”

Vatandaşların muhalefete güveni olmadığını iddia eden Birinci “Savunma sanayinde, kentselleşmede, otobanlarda, havaalanlarında, üniversitelerde, barajlar noktasındaki hizmetlerde son derece bir memnuniyet var. Bunlara vatandaşlarımızdan itiraz gelmiyor. Vatandaşlarımız itiraz ettiği nokta ekonomik daralma. Bu noktada vatandaşlarımızın muhalefet partilerine güveni yok. Muhalefet partilerinin yaptırdığı anketlerde bile muhalefet bir oy patlaması yaşamıyor. AK Parti’den oy gidiyor da nereye gidiyor.” İfadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -