Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Şevki Yılmaz susmuyor bu kez bakın ne dedi? “”Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum.”

Şevki Yılmaz susmuyor bu kez bakın ne dedi? “”Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum.”
96 views
19 Şubat 2024 - 12:34
Spread the love
İlber Ortaylı’nın gözü önünde… Osmanlı düğününde Şevki Yılmaz’dan skandal sözler
Osmanlı ailesi üyelerinden Berna Sultan Osmanoğlu’nun düğününe katılan eski Refah Partili Şevki Yılmaz’ın “Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum.” dediği anlar ortaya çıktı. Yılmaz’ın yanında bulunan İlber Ortaylı’nın o anlarda ağzının açık kaldığı görülürken Odatv o sözleri ünlü tarihçiye sordu.

Osmanlı ailesinin hayattaki kadın üyelerinden biri olan Berna Sultan Osmanoğlu, Cumartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen düğünle dünyaevine girdi. Gelin ve damadın şahitliklerini ise tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, eski Refah Partisi Milletvekili Şevki Yılmaz yaptı.

Düğünden paylaşılan görüntülerde katılımcılar arasında Halil Konakçı yer alırken ilginç bir detay göze çarptı. Davetliler arasında Halil Konakçı ve İlber Ortaylı’nın aynı masada yer aldığı görüldü. Düğüne dair bir diğer dikkat çeken detay ise Şevki Yılmaz’ın konuşması oldu… Düğüne katılan Şevki Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum.” dedi. Yılmaz’ın yanında bulunan Ortaylı’nın ağzının açık kaldığı görüldü.

ODATV SORDU, ORTAYLI YANITLADI: “BENİ İLGİLENDİRMEZ”

Yayılan görüntüler ardından Odatv, o sözleri İlber Ortaylı’ya sordu. “Düğünler için demeç verilmez” diyen Ortaylı şunları paylaştı: “Vallahi beni ilgilendirmez Şevki Yılmaz, kim olduğunu da bilmiyorum, tanımıyorum. O kızı, Berna’yı severim ve dedesi Harun Efendi’yi… Gözümün önünde büyüdü. Düğüne çağırdılar. Böyle düğünler için falan böyle konuşulmaz. İşte o kadar.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -