Kuzey Teve

Rize’li isim Temurci CHP ile meclise girdi AKP’li Kurum’a destek vereceğini açıkladı

Rize’li isim Temurci CHP ile meclise girdi AKP’li Kurum’a destek vereceğini açıkladı
80 views
11 Şubat 2024 - 12:06
Spread the love

Eski AKP’li, 14 Mayıs’ta CHP listelerinden meclise giren aslen Rize’li  Gelecek Partili Selim Temurci, AKP’nin İBB adayı Murat Kurum’a övgü dizdi.

CHP ile meclise giren Gelecek Partili Selim Temurci’den Murat Kurum’a destek

Eski AKP’li, 14 Mayıs’ta CHP listelerinden meclise giren Gelecek Partili Selim Temurci, AKP’nin İBB adayı Murat Kurum’a övgü dizdi.

14 Mayıs seçimlerinde CHP listelerinden aday gösterilerek meclise giren Gelecek Partili Selim Temurci, tv100’de’de “Kübra Par’la Farklı Açılar” programında, flaş bir itirafta bulundu. Konuşmasında İstanbul’un siyasi kariyer için çok iyi bir il olduğunu belirten Temurci, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu kast ederek “İstanbul’a hizmetkar olmadan daha büyük hedefler peşinde koşarsanız İstanbul sizi bir yere taşımaz.” ifadelerini kullandı.

MURAT KURUM BEY DAHA ÖNDE”

Temurci, “Ben Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul’un sorunlarına daha iyi geleceğini düşünüyorum. Bu konuda Murat Kurum Bey’in daha önde olduğunu söylüyorum, daha ne söyleyeyim.” ifadelerini kullandı

“İSTANBULLULAR İMAMOĞLU’NA BİR NOT VERECEKLER”

Kendi isminin de adaylık için geçtiğini ifade eden Temurci, İBB seçimlerinde mevcut İBB başkanının performansını, İstanbulluların değerlendireceğini, kendisine bir not vereceklerini açıkladı.

Kendisinin İstanbul’da il başkanlığı ve yerel yönetimler başkanlığı yaptığını açıklayan Temurci, uzunca bir dönem İBB başkanlığı yapmış olan Kadir Topbaş’ı anarak, İstanbul’un siyasi kavgaların merkezi olmasını istemediğini belirtti.

20 ŞUBAT’A KADAR

Partisinin yerel seçimler için İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya için diğer siyasi partiler ile görüştüğünü belirten Temurci, 20 Şubat tarihine kadar bir karar vereceklerini belirtti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -