Kuzey Teve

Rize Baro Başkanı Peçe’ye Ödül

Rize Baro Başkanı Peçe’ye Ödül
337 views
12 Ocak 2023 - 18:49
Spread the love

Gençağa Karafazlı-

Merkezi Ordu’da olan Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘2022 Yılının Enleri’ listesini girenler ödüllerini aldı. Giresun’un Bulancak ilçesinde bir otelde düzenlenen törende bazı bürokratlara, gazetecilere, sanatçılara, Sporcu, eğitimci ve STK temsilcisi yanı sıra meslek örgütlerinin bazı temsilcileri ödüle laik görüldü.

Karadeniz’de Yılın En’leri Töreninde Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek yılın başarılı valisi ödülüne laik görülürken, Onur Ödülü Av. Hatice Ergen, Şükriye Kalafat’ a verilirken son yıllarda Rize barosu olarak yaptığı çalışmalar, baro üyesi avukatlar arasındaki dayanışma ve kurduğu diyaloglar yanı sıra sosyal yaşamda yurttaşlarla geliştirdiği uzlaşmacı ve yapıcı diyaloglar nedeniyle   Yılın Meslek Kuruluşu ödülü Rize Baro başkanı Av. Ümit Peçe’ ye verildi.

“BU ÖDÜLÜ ARKADAŞLARIM ADINA ALDIM”

Karadeniz Haberci Dergisinin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘2022 Yılının Enleri’ listesinde yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Peçe “Ödüller genel alamda kişilerin veya kuruluşların daha çok çalışması için ciddi bir enerji kaynağıdır. Böyle bir süreçte odamızda ki çalışmalar sonucu ödüle laik görülmemiz bizleri oldukça memnun etmiştir. Bu ödül tabii ki sadece bana değil odamıza kayıtlı tüm avukat arkadaşlarımıza verilen bir ödüldür. Bu ödülü onların adına alıyorum. Baro yönetimi olarak bütün arkadaşlarımızla oluşturduğumuz dayanışma ve çalışma kararlılığımızı bu ödül sonrası daha da geliştireceğiz. Bu ödül bizlere daha çok çalışma daha çok işler başarma görevi yüklemiştir buna laik olmaya çalışacağız” diyerek kendilerini ödüle laik görenlere teşekkür etti.

Ümit Peçe

Ümit Peçe

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -