Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Muhtar millet ittifakına yönelik paylaşımından dolayı özür diledi

Muhtar millet ittifakına yönelik paylaşımından dolayı özür diledi
327 views
08 Ocak 2022 - 14:58
Spread the love

Muhtar millet ittifakına yönelik paylaşımından dolayı özür diledi

kuzeyteve.com

Fındıklı ilçesi ıhlamurlu köy muhtarı Aziz Beşli dün gece özel sosyal meya sayfası Facebook’da hata ile  yaptığı bir paylaşım vatandaşların tepkisine neden olunca özür dileyerek paylaşımını sildi.

Rize’nin Fındıklı ilçesi ıhlamurlu köy muhtarı Aziz Beşli dün gece özel sosyal medya sayfası facebook’a , Tekbir Türkiye @tkbrtrkye  · Siyasetçi adlı sosyal medya sayfasından gerçekleşen ve içeriğinde mllet ittifakı yapan partilere yönelik din, dil, ırk ve ayrımcı söylemlerin yer aldığı bir paylaşımı kendi sosyal medya sayfasında paylaşması tepkilere neden oldu.

İRKÇI AYRIMCI PAYLAŞIMLAR YAPTI

Muhtar Beşli sosyal medya sayfası Facebook’tan Tekbir Türkiye @tkbrtrkye  · Siyasetçi adlı sosyal medya sayfasından aldığı içeriğinde ise “Allah kimseyi “CHP ye oy verecek kadar akılsız, HDP ‘ye oy verecek kadar vatansız, İP’e oy verecek kadar ülküsüz, SP’ye oy verecek kadar iman’sız bırakmasın”  şeklinde din, dil, ırk ve ayrımcı söylemlerin yazılı olduğu fotoğrafı paylaştı.

İLK TEPKİ CHP DEN GELDİ

Millet ittifakı partilere yönelik bu paylaşım sonrası CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz sosyal medya sayfası Facebook ‘dan “bir kamu görevlisinin böyle bir paylaşım yapmasını doğru bulmuyoruz suç duyurusunda bulunacağız” açıklaması yaptı.

“MUHTAR ÖZÜR DİLEDİ PAYLAŞIMINI SİLDİ” 

Gelen tepkilerin ardından muhtar Aziz Beşli sosyal meya sayfası Facebok’ta ki paylaşımını kaldırdı ve ardından;

“Çok değerli arkadaşlar ve siyasi değişik siyasi parti mensubu arkadaşlarım ben ıhlamurlu köyü muhtarı olarak sayfamdan yapılan yazılım hatasından dolayı hepinizden özür diliyorum. Hepinizi seviyorum herkes benim kardeşimdir.

Inan ki telefon tuşlarında sıkıntı oldu kendiliğinden paylaşım oldu üzüldüm Allah emanet olun”

İşte tartışma yaratan o paylaşım.

Tekbir Türkiye adlı Facebook kullanıcısı benzeri paylaşımları ise şöyle.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -