Kuzey Teve

İyi parti Rize’de Fındıklı’dan sonra Ardeşen ‘de aday çıkarıyor

İyi parti Rize’de Fındıklı’dan sonra Ardeşen ‘de aday çıkarıyor
322 views
30 Kasım 2023 - 18:30
Spread the love
Siyasi partiler 2024 yılında yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Rize ve ilçelerinde aday çıkarıp çıkarmayacağı tartışma konusu olan İyi Parti Rize il örgütü partisinin belediye başkanı adaylarını bir bir açıklamaya başladı.
KUZEYTEVE- 
Geçen hafta Fındıklı ilçesi belediye başkan adayı olan Emre Eren’in ardından bu kez iyi parti Ardeşen ilçe başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu başkanlık görevinden istifa ederek Ardeşen belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Ardeşen’in emin ellerde yönetilmesi gerektiğini ifade eden Mehmet Zeki Demiroğlu şunları  söyledi:
“YSK seçim takvimine göre, Ardeşen’de doğup büyümüş, 33 yıl boyunca belediyecilik hizmeti vermiş, ilçemizin sorunlarını bilen ve çözümlerine dair somut projeleri olan biri olarak, doğduğum, yaşadığım ve gerçek anlamda çok sevdiğim ilçemde, 33 yıllık belediyecilik deneyimimi hizmet olarak yansıtabilmek, bir kesimin değil siyasi veya sosyal ayrımcılık yapmaksızın herkesi kucaklayarak bütün Ardeşen’lilerin belediyecilik hizmetlerinden eşit yararlanmasını sağlamak ve en önemlisi;
Birilerine kaybettirmek için değil herkesi kazanmak için, Ardeşen’in sorunlarını çözmek üzere sorumluluk alarak belediye başkan aday adaylığı için İlçe başkanlığı görevinden ayrıldım.
Ardeşen’in emin ellerde yönetilmesine katkı sağlamak için, Gönlünde Ardeşen sevdası olan bütün siyasi partiler dahil herkesi birlikte çalışmaya davet ediyorum
Aramızda herkes için yer var.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -