Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Avcı“Tek Bir Kişinin Değil Ortak Aklın Hakim Olduğu Bir Türkiye İstiyoruz”

Avcı“Tek Bir Kişinin Değil Ortak Aklın Hakim Olduğu Bir Türkiye İstiyoruz”
241 views
31 Aralık 2021 - 13:43
Spread the love

DEVA Parti Rize merkez ilçe başkanı Muhammet Avcı’dan yeni yıl mesajı

“Tek Bir Kişinin Değil Ortak Aklın Hâkim Olduğu Bir Türkiye İstiyoruz”

Gençağa Karafazlı

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Açıkçası zor bir seneyi geride bıraktık. Gerek salgın, gerek Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik durum, ülkemizde yaşayan seçkin bir azınlık hariç her birimizi yordu, üzdü, fakirleştirdi.

Dilerim 2022 hepimiz için daha güzel bir yıl olur. İşsizlerin iş bulabildiği, memur ve emeklilerin enflasyon karşısında ezilmediği, esnafın yüzünün güldüğü, gençlerin geleceğe umutla bakabildiği bir Türkiye oluruz.

Adaletin terazisinin doğru çalıştığı, sadakat değil liyakat esaslı atamaların yapıldığı, güçlünün değil haklının söz sahibi olduğu bir Türkiye oluruz. Tek bir kişinin değil, istişarenin, ortak aklın ve sağduyunun hâkim olduğu bir Türkiye oluruz.

Fikir ve ifade hürriyetinin, teşebbüs hürriyetinin, din ve vicdan hürriyetinin daha fazla örselenmediği bir Türkiye oluruz. Sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl geçirmemiz ve 2022’nin şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olması dileğiyle yeni yılımız kutlu olsun.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -