Kuzey Teve

2023- 2024 DERS YILI BAŞLARKEN….

2023- 2024 DERS YILI BAŞLARKEN….
1.344 views
11 Eylül 2023 - 13:29
Spread the love

2024 DERS YILI BAŞLARKEN….
………2023-2024 Eğitim- Öğretim dönemi bugün itibariyle başlamiştir.
………Başta çok kıymetli Ögretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalişanlarimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin ” Yeni Eğitim-Öğretim Yıllarını Kutlar”; öğrencilerimize ALLAH’ tan ” Zihin Açikliği ” temennisinde bulunuyorum.
………..Özverili bir şekilde hiçbir fedakarliktan kaçinmadan, daima görevinin başinda, öğrencilerinin hizmetinde olan Öğretmenlerimize üstün başari ve kolayliklar diliyorum.
…………2023-2024 eğitim – öğretim yılında ” farkındalık ” oluşturmak için Bursa Büyükşehir Belediyesine bağli bulunan tüm otobüslerinde okulun açilişinin ilk üç gününde otobusler ” ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ” olduğunu ilan etti.
…………Umarim geleceğimiz olan çocuk ve gençlerimiz için bu uygulama tüm ülkemizde ki belediyelere örnek olur. Bursa Belediyesinin otobüslerinde ki bu uygulama ” tüm yılda yapilarak bir öğrencinin günde en az 2 ila 4 kere ücretsiz otobüslere binme hakki taninacak ” şekilde oluşturularak uygulanır.
……….Nisan 2024 yılında ” Belediye seçimlerinin” arifesindeyken bakalim hangi belediyeler “bu gerçek hizmet yarışına ” girecekler.
…..Yeni eğitim- öğretim yılı açilişlarin da hamasi ( boş konuşma; bol laf ebeliği) yapilmaz ve millete mesaj yoluyla gönderilen boş icerikli temmenniler yerine ; imkani olmasina rağmen belediyelerin imkanlarini gerçek ihtiyaç sahipleri için kullanmaya buradan davet ediyorum.
…………Tüm Eğitim Camiamizin 2023-2024 Yeni Dönemi Hayirli Olsun.

ALİ KASAP

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -